فروش شترمرغ
خانه / شترمرغ / روغن شترمرغ / روغن شترمرغ روجا | توزیع و پخش آن کشور

روغن شترمرغ روجا | توزیع و پخش آن کشور

روغن شترمرغ روجا یکی از انواع روغن هایی است که استفاده از آن در طب سنتی بسیار سفارش شده است. طبق اطلاعات موجود اولین بار بومیان استرالیایی از این روغن برای تسکین درد های خود استفاده می کردند. روش جمع آوری روغن شترمرغ توسط آنها از طریق آویزان کردن پوست شترمرغ و جمع آوری روغن های آن صورت می گرفت. روغن گردآوری شده سپس در مقابل حرارت خورشید قرار می گرفت و به شکل مایع در می آمد. از این رو استفاده از این روغن به این شکل در آن زمان صورت می گرفت. از آن پس این روغن به اروپا راه یافت و در آنجا به عنوان یک ضد آفتاب طبیعی و نوعی مرطوب کننده پوست مورد استفاده قرار می گرفت. در ایران نیز سابقه استفاده از این روغن به زمان سومریان باز می گردد. این مطالب نشان دهنده خواص درمانی فوق العاده ای است که این روغن به همراه دارد. استفاده از این روغن در مناطق کوهستانی برای درمان پوست های خشک و بافت های کوبیده پوست بیشتر رواج داشته است. همان طور که ملاحظه می شود تاریخچه استفاده از این روغن و فواید زیاد آن باعث شده است که امروزه افراد مختلف راجع به مصرف آن آگاهی داشته باشند و به خرید آن اقدام نمایند.

روغن شترمرغ روجا | توزیع و پخش آن کشور

خرید روغن شترمرغ روجا به قیمت ارزان

خرید روغن شترمرغ روجا به قیمت ارزانبازار روغن شترمرغ روجا به عنوان نوعی مرکز خرید این روغن به قیمت مناسب و ارزان محسوب می شود. روغن شترمرغ روجا ارزان از طریق خرید عمده و کلی از فروشندگان آن راهی برای تامین این کالا می باشد. علاوه بر این روش خرید برخی روش های رایج مورد استفاده عبارتند از:

 • خرید اینترنتی از سایت های آنلاین
 • خرید از فروشگاه های عطاری 
 • خرید از نمایندگی های فروش 
 • خرید روغن شترمرغ روجا در دارو خانه

هر کدام از این روش های خرید خصوصیات خاص خود را دارا می باشد. مثلا در خرید اینترنتی اطلاعات مختلفی در این زمینه به کاربران منتقل می شود. این اطلاعات شامل مواردی مانند موارد زیر می شود:

 • مضرات روغن شترمرغ روجا
 • مزایا روغن شترمرغ روجا
 • قیمت روغن شترمرغ روجا
 • لیست قیمت روغن شترمرغ روجا
 • عوارض خطرناک روغن شترمرغ روجا
 • طرز تهیه روغن شترمرغ روجا
 • معرفی روغن شترمرغ روجا دکتر زرقانی
 • موارد مصرف روغن شترمرغ روجا
 • راه های تشخصی روغن شترمرغ درجه ک
 • فواید روغن شترمرغ روجا برای صورت و پوست
 • خواص روغن شترمرغ روجا

موارد فوق اطلاعاتی هستند که از طریق خرید اینترنتی می توان آنها را به دست آورد. از این رو در صورت تمایل به استفاده از این شیوه خرید می توان وب سایت های معتبر فروش را در اینترنت جستجو نموده و به خرید آنلاین آن اقدام کرد.

بزرگترین بازار روغن شترمرغ در ایران

بزرگترین بازار روغن شترمرغ در ایرانبازار بزرگ روغن شترمرغ روجا عرضه کننده انواع این روغن می باشد. مراکز و بازار های مختلفی در ایران این محصول را به شکل های مختلف به مشتریان و خریداران به فروش می رسانند. پخش انواع روغن شترمرغ روجا، صبون روغن شترمرغ روجا، و با کیفیت ترین روغن شترمرغ روجا از این بازار ها قابل تهیه است. فروش این محصول در این بازار ها به اشکال مختلف صورت می گیرد. مثلا داروخانه ها و عطاری ها از جمله مراکزی هستند که به دلیل فروش این روغن آن را به شکل کلی خرید می کنند. خرید عمده و کلی موجب تهیه این محصول با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خواهد شد. خرید های جزیی و خرده نیز از این بازار های بزرگ امکان پذیر است. از این رو نوع خرید بستگی به مقدار نیاز به آن دارد. معمولا خانواده ها از این روغن به طور جزیی خریداری می کنند و پس از اتمام به خرید دوباره آن اقدام می کنند. استفاده از این روغن هم به شکل خوراکی و هم موضعی امکان پذیر است. از این رو برای بهره گیری از خواص درمانی آن بهتر است طبق توصیه کارشناسان طب سنتی صورت گیرد.

توزیع و پخش روغن شترمرغ روجا در کشور

توزیع و پخش روغن شترمرغ روجا در کشورتوزیع و پخش روغن شترمرغ روجا پس از تولید در کارخانه روغن شترمرغ روجا صورت می گیرد. توزیع این محصول از طریق شبکه های پخش موجب دسترسی این کالا به سراسر نقاط کشور می شود. رایج ترین روش های توزیع و پخش محصولات مختلف عبارتند از:

 • شبکه های عمده فروشی
 • شرکت ها و شبکه های فروش مختلف
 • توزیع و پخش مویرگی
 • پخش و توزیع مستقل
 • پخش آنلاین
 • پخش به صورت انتخابی
 • پخش انحصاری
 • پخش از طریق نمایندگی های فروش

هر کدام از این شیوه های پخش دارای ویژگی هایی خاصی است که آن را از سایر روش ها متمایز می سازد. مثلا پخش و توزیع انحصاری ممکن است منحصر به یک منطقه جغرافیایی خاص شود. شرکت های مختلف تولید کننده از این شیوه ها برای فروش محصولات مختلف استفاده می کنند. بنابراین هر شرکت سازنده این روغن بنا به امکاناتی که در اختیار دارد به توزیع و پخش آن اقدام می نماید.

شرکت تولید روغن شترمرغ روجا

شرکت تولید روغن شترمرغ روجا تولید روغن شترمرغ روجا توسط شرکت های تولید کننده ای صورت می گیرد که در این زمینه فعالیت دارند. فرایند تولید این روغن طی مراحل مختلفی صورت می گیرد که به صورت پیوسته موجب تهیه این روغن می شوند. شرکت های تولید کننده این محصول پس از اخذ مجوز های لازم از سازمان های مربوطه به فعالیت در این زمینه مشغول میشوند. این روغن یکی از فرآورده های جانبی در صنعت پرورش شترمرغ می باشد. بنابراین علاوه بر گوشت این جانور از روغن این حیوان نیز به منظور های مختلف استفاده می شود. شرکت های صنعتی فعال در این زمینه پس از اخذ مجوز های بهداشتی و دریافت تاییدیه های صنعتی از سوی وزارت صنعت و معدن به این کار می پردازند. طبق تحقیقات انجام شده هر قطعه شترمرغ حاوی هشت کیلوگرم چربی می باشد که قابل استحصال از آن است. 

بزرگترین تولید کننده روغن شترمرغ در جهان

بزرگترین تولید کننده روغن شترمرغ در جهانطبق آمار های موجود در منابع مختلف، ایران پس از آفریقای جنوبی دومین کشوری است که در زمینه پرورش این حیوان فعالیت دارد. از این رو روغن شترمرغ نیز به راحتی در کشور قابل تهیه است. به دلیل مزایای زیادی که در پرورش این پرنده وجود دارد اکنون تاسیس کارخانجات مختلفی که در این زمینه فعالیت دارند در نقاط مختلف کشور صورت می گیرد. از آن جمله استان سمنان بزرگ ترین منطقه ای در کشور است که به پرورش این حیوان و فرآورده های جانبی مرتبط با آن می پردازد. این واحد های صنعتی با بهره گیری از دانش روز و تکنولوژی های مرتبط با این صنعت به تولید روغن شترمرغ می پردازند. برخی تولید کنندگان این حرفه و فعالین این صنعت علاوه بر فعالیت در بازار های داخلی به فروش این محصول در بازار های بین المللی نیز می پردازند.

صادرات روغن شترمرغ به خاورمیانه

صادرات روغن شترمرغ به خاورمیانهاز آن جا که ایران دومین تولید کننده و پرورش دهنده شترمرغ در جهان می باشد از این رو این روغن به راحتی در داخل کشور تولید شده و بخشی از آن به مناطق دیگر جهان نیز صادر می شود. از جمله برخی کشور هایی که وارد کننده این کالا می باشند عبارتند از:

 • روسیه
 • آذربایجان
 • ترکیه 
 • افغانستان 
 • عراق

هر ساله مقادیر قابل توجهی از این روغن در بسته بندی های مناسب راهی کشور های فوق می شود. کشور های واقع شده در مناطق خاورمیانه نیز از جمله کشور هایی می باشند که هر ساله وارد کننده این روغن می باشند. خواص فوق العاده درمانی که این روغن دارد زمینه استفاده از آن را افزایش داده است. طبق توصیه کارشناسان طب سنتی از این روغن می توان برای درمان بسیاری از ناراحتی های مفصلی مانند آرتروز و درمان درد آن استفاده نمود.  تجارت روغن شترمرغ روجا و صادرات روغن شترمرغ روجا هر ساله تامین کننده بخشی از نیاز بازار های داخلی و خارجی به این محصول می باشد.

فروشگاه بهترین برندهای روغن شترمرغ صادراتی

فروشگاه بهترین برندهای روغن شترمرغ صادراتیروغن شترمرغ در انواع صادراتی تولید می شود. این روغن در قوطی هایی با وزن مشخص تولید شده و در فروشگاه های مختلف عرضه می شود. بهترین برند های موجود در بازار تولید کننده این محصول می باشند که برخی از آنها قابلیت صادرات به دیگر نقاط جهان را نیز دارا می باشند. کشور های عراق، روسیه و آذربایجان تعدادی از مناطقی هستند که هر ساله وارد کننده روغن شترمرغ ایرانی می باشند. تهیه این کالا از فروشگاه های مختلف سطح شهر مانند داروخانه ها و مغازه های عطاری امکان پذیر است. از این رو برای تهیه این روغن می توان به این مراکز خرید مراجعه کرد و این روغن را خریداری نمود. انواع صادراتی این روغن در بسته بندی های فانتزی و کوچک تولید و روانه بازار های مصرف بین المللی می شود.

تامین کننده روغن شترمرغ روجا در کشور

تامین کننده روغن شترمرغ روجا در کشورتولید روغن شترمرغ روجا طی فرایند های مختلفی صورت می گیرد که بازاریابی و فروش موفق آخرین و مهم ترین این مراحل محسوب می شود. در واقع محصول تولید شده بدون مشتری حتی با ارزش زیاد فاقد هر گونه ارزشی است و عملا هیچ استفاده ای از آن نمی شود. از این رو در صورتی که مشتری و خریدار مناسب برای یک کالا از جمله روغن شترمرغ پیدا شود آن محصول مهم تلقی خواهد داشت. تامین کنندگان روغن کسانی هستند که با تولید کنندگان در ارتباط بوده و با خرید کالای آنها کار توزیع و پخش آن را به نقاط مختلف برعهده دارند. تولید کنندگان ممکن است خود عمده فروش و تامین کننده نیز باشند اما لزوما هر تامین کننده ای ممکن است تولید کننده نباشد و  فقط نقش واسطه را داشته باشد.

خریدار روغن شترمرغ روجا به قیمت تولید

خریدار روغن شترمرغ روجا به قیمت تولیدخریداران روغن شترمرغ روجا را گروه های مختلفی تشکیل می دهند. این روغن را می توان به قیمت تولید خریداری نمود و نوعی خرید ارزان قیمت و مقرون به صرفه را تجربه کرد. دسته ای از خریداران این کالا خانواده ها و افرادی هستند که برای استفاده شخصی به خرید آن اقدام می کنند. در این صورت خرید آنها در دسته خرید های جزیی و خرده فروشی قرار می گیرد. گروهی دیگر شامل داروخانه ها و عطاری ها هستند که به دلیل کسب و کار در این زمینه به خرید عمده و کلی می پردازند. بخشی از خریداران روغن شترمرغ را نیز تجار و بازرگانانی تشکیل می دهند که در زمینه صادرات آن فعالیت داشته و آن را به کشور های دیگر ارسال می کنند. بنابراین نحوه خرید و نوع خریداران این محصول متفاوت است.

نمایندگی فروش روغن شترمرغ روجا در سراسر کشور

نمایندگی فروش روغن شترمرغ روجا در سراسر کشوریکی از راه های تهیه روغن شترمرغ روجا نمایندگی های فروش آن می باشند. نمایندگی های فروش از سوی شرکت های تولید کننده برای فروش مستقیم محصولات شرکت تاسیس و راه اندازی می شوند. این دفاتر فروش به معرفی نمونه های این روغن و نحوه خرید جزیی و کلی می پردازند. از این رو در صورت هر نوع خریدی می توان به این مراکز مراجعه نمود. خرید از نمایندگی های فروش این امکان را فراهم می سازد که نوعی روش مستقیم را برای تهیه کالا های مختلف تجربه نمود. برند های تولید کننده این روغن با دایر نمودن نمایندگی ها و دفاتر فروش به عرضه این کالا در دورترین نقاط کشور می پردازند. از این رو امکان دسترسی به آن برای همگان فراهم است.

بهترین برند روغن شترمرغ در بازار ایران

بهترین برند روغن شترمرغ در بازار ایراناز آنجا که ایران دومین رتبه تولید شترمرغ را در جهان دارا می باشد به همین دلیل دسترسی به فرآورده های مرتبط با آن مانند روغن آن به خوبی میسر است. بهترین برند های تولید کننده این محصول پس از اخذ مجوز های لازم مانند دریافت تاییدیه از سوی وزارت بهداشت به این فعالیت مشغول می شوند. از این رو تولیدات آنها دارای استاندارد های لازم بوده و نکات بهداشتی در تولید آن رعایت شده است. این محصول به صورت قوطی هایی در بسته بندی های مختلف و شکیل تولید و روانه بازار های فروش می شود. این بازار ها بخشی در داخل و بخشی نیز مشتریان خارجی را تشکیل می دهند. خرید روغن شترمرغ به دلیل مصارف مختلفی که عمدتا درمانی است صورت می گیرد و فروشندگان آن معرفی کننده بهترین برند های معتبر آن در بازار می باشند. از این رو از طریق این افراد می توان اطلاعات لازم را در این مورد اخذ نمود.

موارد استفاده از روغن شترمرغ

موارد استفاده از روغن شترمرغروغن شترمرغ یکی از روغن هایی است که دارای خواص درمانی زیادی است. از این رو برای درمان بسیاری از بیماری های مرتبط پوست و همچنین التهاب مفاصل می توان استفاده نمود. به طور کلی موارد استفاده از این روغن را میتوان این گونه برشمرد:

 • درمان خراشیدگی ها و زخم های پوستی
 • درمان کننده کوفتگی ماهیچه ها و عضلات
 • بهبوده دهنده سوختگی های شدید
 • تسکین دهنده درد های روماتیسمی، زانو درد و سیاتیک
 • درمان کننده بواسیر
 • بهبوده دهنده زخم بستر و همچنین نیش حشرات
 • بهبوده دهنده پسوریازیس، اگزما و تاول و تبخال
 • شاداب کننده و طراوت دهنده پوست صورت
 • درمان کننده ناراحتی های پوستی مانند پسوریازیس و اگزما
 • بازسازی لایه های مرده پوست
 • درمان کننده جوش های صورت
 • از بین برنده لکه های پوستی
 • برطرف کننده ترک پاشنه و کف پا

موارد فوق مهمترین دلایل مصرف این روغن می باشد. همان طور که ملاحظه می شود پوست و مفاصل دو ناحیه از بدن هستند که آسیب دیدگی های آنها با روغن شترمرغ به خوبی قابل درمان و بهبود است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار فروش شترمرغ بالغ

بازار فروش شترمرغ بالغ در ایران

آیا می دانید که بازار فروش شترمرغ بالغ در ایران چه نوع شترمرغ هایی را …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام