فروش شترمرغ
خانه / خوراک شترمرغ / شرکت تولیدی انواع خوراک شتر مرغ در ایران

شرکت تولیدی انواع خوراک شتر مرغ در ایران

شرکت تولیدی انواع خوراک شتر مرغ در ایران، فروش محصولات خود را در این مرکز آغاز نموده است. فروش محصولات این مرکز به صورت عمده و مستقیم انجام می پذیرد.

خوراک شتر مرغ

تولیدی انواع خوراک شترمرغ

امروزه خوشبختانه خواص و فواید مصرفی و دارویی گوشت و چربی شتر مرغ این محصول درمانی برای تمامی مردم آشکار و شناخته شده می باشد.
مصرف گوشت شتر مرغ به عنوان یک تقویت کننده کم چرب و کم کلسترل برای خانواده های ایرانی، این روزها رایج و پر معنی شده است.
امروزه خوشبختانه پرورش شتر مرغ در مناطق مختلف ایران رواج گسترده ای پیدا نموده است. پتانسیل اقتصادی پرورش شتر مرغ به نحوه ای است که می توان برای بسیاری از مردم که به دنبال شغلی پر درآمد هستند، کارآمد و مفید باشد.
پرورش شتر مرغ از آن جهت آسان و راحت است که نگهداری این پرنده به روش ها و تنکیک های مختلفی قابل اجرا است و همچنین پرورش این پرنده در مناطق با آب و هوا های متنوع انجام پذیر می باشد.
نگهداری و پرورش شتر مرغ از نظر هزینه، کم هزینه ترین جایگاه را به خود اختصاص داده است.

خوراک شتر مرغ

انواع خوراک شتر مرغ

  • یونجه
  • علف
  • تخم علف ها
  • شکوفه ها و جوانه های سبز
  • میوه و گیاهان دانه دار
  • دانه ها
  • غلات

غذایی مورد استفاده شتر مرغ ها در سنین مختلف متفاوت می باشد. در کل پرورش شتر مرغ از نظر اقتصادی به صرفه است زیرا این جاندار دارای دستگاه گوارش تکامل یافته ای است و با مصرف خوراک فیبر دار سرعت رشد آن بیشتر می شود. از این رو توجه به خرید و مصرف خوراک شتر مرغ می تواند در پتاسیل اقتصادی پرورش شتر مرغ تاثیری مثبت بگذارد. کارخانه های تولیدی بسیاری در زمینه تولید بهترین انواع خوراک شتر مرغ در ایران دایر می باشند که در تولید محصولات خود از مواد فیبر دار و ویتامین های معدنی و آلی استفاده می شود.

خوراک شتر مرغ

سایت فروش خوراک شتر مرغ

در حال حاضر در زمینه فروش انواع خوراک شتر مرغ، سایت های فروش اینترنتی معتبری در حال فعالت می باشند. سفارش اینترنتی این محصول جایگاه خوبی برای مشتریان خرده و عمده ایجاد نموده است. در زمینه سفارش اینترنتی انواع خوراک شتر مرغ، به صورت عمده این نکته قابل ذکر است که مشتریان می توانند در مرحله اول و قبل از خرید، نمونه کوچک و چند کیلویی را سفارش داده و بعد از مشاهده اقدام به خرید نهایی نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع خوراک شترمرغ

خرید بدون واسطه انواع خوراک شترمرغ در کشور

خرید بدون واسطه انواع خوراک شترمرغ توسط سایت های آنلاین فروش در سراسر کشور صورت …

کانال تلگرام