فروش شترمرغ
خانه / چربی شترمرغ / صادرات بهترین چربی شتر مرغ

صادرات بهترین چربی شتر مرغ

آیا تاکنون به صادرات بهترین چربی شتر مرغ فکر کرده اید؟ آیا می دانید مراکز تولیدی انواع چربی و روغن شتر مرغ درکدام استان ایران است؟

چربی شتر مرغ

شتر مرغ

همان طور که مستحضر هستید خوشبختانه امروزه پرورش شتر مرغ در بیشتر مناطق ایران رایج شده است. پرورش شتر مرغ دارای ترفندهای متفاوتی می باشد که این ترفندها شامل موارد سیستمی زیر می شود.

  • پرورش شتر مرغ در سیستم باز یا غیر متمرکز
  • پرورش شتر مرغ در سیستم نیمه متمرکز یا نیمه بسته
  • پرورش شتر مرغ به صورت بسته یا متمرکز

انتخاب هریک از این نمونه سیستم های پرورش شتر مرغ بسته به شرایط آب و هوا و اقلیم مناطق مختلف متفاوت است.
پرورش شتر مرغ می تواند بهترین فرصت برای راه اندازی یک کسب و کار پر سود به شمار آید زیرا طیف کاربردی این جاندار بسیار زیاد است. در بازارهای بین الملل فروش گوشت قرمز شتر مرغ، روغن شتر مرغ و فرآورده های تولیدی دیگر این جاندار به وضوح دیده می شود.
پتانسیل اقتصادی و تجاری پرورش شتر مرغ، اگر با داشتن اطلاعات از روش ها و تکنیک های پرورشی این پرنده و همچنین با داشتن سرمایه اولیه آغاز شود، بسیار زیاد خواهد بود.
شتر مرغ یکی از مهم ترین جاندارهای جایگزین انواع دام ها می باشد که پوست، تخم، پر و چرم آن دارای طرفداران زیادی است.
روغن و چربی شتر مرغ بعد از گوشت قرمز این پرنده بالاترین اهمیت را از آن خود نموده است. روغن و چربی شتر مرغ در داروسازی و مراقبت های پوستی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع چربی دارای مواد مغذی مهمی برای پوست و همچنین یک رطوبت رسان بسیار قوی می باشد.

چربی شتر مرغ

صادرات بهترین چربی شتر مرغ

همان گونه که در متن فوق خواص درمانی چربی شتر مرغ بیان شد، این محصول دارای فواید بی نظیری در درمان بسیاری از امراض پوستی از خود به روز می دهد. از این رو بیشتر مردم جهان همیشه سعی دارند چربی شتر مرغ را با کیفیت و مرغوبیت اصلی خود خرید کنند. خرید روغن و چربی شترمرغ اصل و باکیفیت کار آسان و راحتی نیست، زیرا تقلب در این بازار به وضوح دیده شده و می شود.
اگر به دنبال مرکز خرید معتبری در زمینه بهترین چربی شترمرغ هستید می توانید با مجموعه شرکت ما تماس برقرار نمایید. فروش صادراتی این محصول نیز بر عهده شرکت ما می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده صابون شترمرغ دکتر خوش رج

قیمت عمده صابون شترمرغ دکتر خوش رج در بازار های خرید و فروش به چه …

کانال تلگرام