شترمرغ من

مجموعه ایرامو IRAMO شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت تخم شترمرغ نطفه دار در فروش عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت تخم شترمرغ نطفه دارجوجه کشی از تخم شترمرغ نطفه داراستفاده تزئینی ار تخم شترمرغ

قیمت تخم شترمرغ نطفه دار

قیمت تخم شترمرغ نطفه دار

تخم شترمرغ نطفه داربراساس میزان نطفه داری و همچنین میزان عرضه وتقاضا قیمت گذاری می شود .نطفه داری در شترمرغ معمولا ۷۵ تا ۸۰ درصد می باشد .
هرشترمرغ مولد ماده در سال در  شرایط خوب بیش ار ۷۰ تخم میگدارد و مدت زمان جوجه کشی از تخم شترمرغ ۴۲ روز می باشد

قیمت تخم شترمرغ نطفه دار نصف قیمت جوجه یک روزه هست بطور مثال الان که مقاله درحال نوشت شدن هست تیرماه ۹۹ قیمت جوجه هچری حدودا ۴۵۰ هزار تومان می باشد البته در شهرهای مختلف تغییراتی دارد قیمت تخم نطفه دار درحدود ۲۳۰ تا ۲۷۰ هزار تومان میباشد.

جوجه کشی از تخم شترمرغ نطفه دار

قیمت تخم شترمرغ نطفه دار

یکی از راههای شرو ع بکار و پرورش شترمرغ خرید تخم شترمرغ نطفه دار و جوجه کشی توسط دستگاه می باشد که البته به روشهای دیگر سرمایه کمتری جهت شروع نیاز دارد.
خرید تخم مطمئن از مزارع معتبر که دارای راندمان و کیفیت خوبی هستند بسیار اهمیت دارد ،قبل از خرید تخم باید مزارع هدف خود را ارزیابی کنید و مطمئین شوید که مسائل بهداشتی و تغذیه ای را بط.ر کامل رعایت می کنند سپس اقدام به خرید کنید .

در انتخاب دستگاه جوجه کشی هم باید دقت زیادی داشته باشید برندهای زیادی در ایران تولید می شود بهتر است دستگاهی انتخاب کنید که بیشترین بازدهی را داشته باشد در ضمن به اسانی عیوب احتمالی ان قابل رفع شدن باشد.

دمای دستگاه جوجه کشی باید روز ۳۶٫۳ درجه سانتیگراد ورطوبت دستگاه بین ۱۶ تا ۱۸ درصد تنظیم شود

دستگاه جوجه کشی شترمرغ

استفاده تزئینی ار تخم شترمرغ

تخم شترمرغ بزرگترین تخم پرنده موجود در دنیا می باشد دارای پوسته آهکی ضخیم که به سادگی نمی شکند ،که هنرمندان طرحها ونقشهای بسیارزیبایی روی ان پیاده می کنند.

بعداز ۱۵ الی ۲۰روز از ورود تخم به دستگاه با کندلینگ کردن تخمهای بی نطفه را باید از دستگاه خارج نمود تا هم فضا برای ورود تخمهای جدید ایجاد شود و هم از خراب شدن وتخم درون دستگاه درنتیجه آلودگی دستگاه جلوگیری کرد .
تخمای بی نطفه خارج شده از دستگاه پس از خالی شدن محتویات داخلی انها وشستشو اماده کارهای هنری از قبیل نقاشی ،حکاکی ،کنده کار و ساخت لوازم دکوری  می شوند.

البته گاها افراد سود جو ازتخمهای خارج شده از دستگاه یا به اصطلاح تخمهای کندلی به عنوان تخم خوراکی استفاده کرده وانرا در بازار بفروش میرسانند هرچند تمام تخمهای کندلی فاسد نیستند وبایک آزمایش ساده خراب بودن آنها مشخص می شود (اگر تخم درداخل سطل  پر ازآب قرارگیرد چنانچه به دلیل سبکی درسطح یا میانه سطل بایستد فاسد ولی اگر در ته ظرف قرار گیرد سالم می باشد )ولی استفاده آـن بعنوان تخم خوراکی توصیه نمی شود.

قیمت تخم نطفه دار شترمرغ

غلامرضا صادقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: غلامرضا صادقی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره ثابت: 09365132500

phone icon شماره ثابت: 09151511305

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: Ostrich861@gmail.com

 

مجموعه ایرامو IRAMO شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.