فروش شترمرغ
خانه / شترمرغ پروار / قیمت هر کیلو شتر مرغ زنده پرواری شیراز

قیمت هر کیلو شتر مرغ زنده پرواری شیراز

شترمرغ زنده پرواری

گوشت شتر مرغ یکی دیگر از محصولات پر طرفدار میباشد،قیمت هر کیلو شتر مرغ زنده پرواری در شیراز بسیار مناسب بوده  وعلاقه مندان زیادی را به این سمت جلب نموده است.
پرورش شتر مرغ پرواری به منظور بهره مند شدن از خواص بینظیر گوشت آن دربعضی از نقاط ایران انجام میگیرد.
استفاده از پر و پوست شترمرغ با استقبال چشمگیری روبرو شده است .
قبل از اقدام به پرورش شتر مرغ در مرحله نخست باید اطلاعاتی در زمینه پرورش پرواری صحیح و اینکه چه تغذیه ای دارای اهمیت و چه تغذیه ای فاقد است وهمچنین دیگر بایدها ونبایدهای مربوط شتر مرغ را جمع آوری نمود.

قیمت شترمرغ زنده پرواری

مزرعه پرورش شتر مرغ در شیراز

مزرعه پرورش شتر مرغ در شیراز یکی از بزرگترین مزارع پرورش شتر مرغ در ایران است که روزانه تعداد زیادی از آنها برای ارسال به متقاضیان در سراسر کشور انتخاب میشوند.
واحد صنعتی شترمرغ  شیراز در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار بنا شده ،که شامل مزرعه و کشتارگاه  است .
این مجموعه اولین کشتارگاه اختصاصی شتر مرغ در ایران است که ظرفیت کشتار ۳۰۰قطعه در روز را دارد.
ایران سومین کشور جهان از لحاظ تعداد قطعات شتر مرغ است و پرورش آن سوددهی زیادی دارد.
اگر شخص در پرورش این حیوان اطلاعات کافی داشته ،وشیوه صحیحی دنبال کند این امرباسوددهی توام خواهد

پرورش شترمرغ پرواریشترمرغ زنده پروراری

جهت ایجاد و راه اندازی پرورش شترمرغ بهتر است تعدادی جوجه یک ماهه یا بیشتر خریداری و نسبت به پروارکردن آنها اقدام نمود قابل ذکر است که هر چه قدر جوجه خریداری شده بزرگتر باشد ریسک تلفات ان کمتر است ولی باید هزینه بیشتری پرداخت شود.
مسائل مدیریتی زیادی در امر پرورش شترمرغ دخیل می باشد که با رعایت کردن آن می توان با کمترین درصد تلفات کار را به پایان دساند.

فضا :
ازجمله مسائل مدیریتی فضای مورد استفاده می باشد بهتر است پن بندی جوجه مناسب با تعداد و سن انها باشد.
جوجه در یک ماه اول نیاز به فضای کم دارند تقریبا در هر.متر مرع ۴ جوجه در نظر گرفته شود.طبیعطا هر چه سن جوجه بیشتر شود نیاز به فضای بیشتری دارد که از ۴ ماهگی ۱۵ متر مربع بابت هر جوجه جا نیاز هست.

ظروف آب وغذا:بهتر است نوع وتعدا ظروف  اب وغذا متناسب با جثه و مساحت پن در نظر گرفته شوداگر مساحت پن زیاد باشد و ظروف آب وغدا گکم باشد جوجه از خوردن باز می مانند و رشد کافی نخواهند داشت

آب:از مهمترینئاحتیاجات روزانه تمام موجودات از جمله شترمرغ می باشد آب مصرفی جوجه باید متناسب با فصل باشد یعتی در گرمای تابستان باید آب خنک ودر پائیز و زمستان اب گرم حدودا۲۰ درجهدر اختیار انها قرار داد تا بهترین نتیجه حاصل شود مقدار مصرف اب نسبت مستقیم با مصرف دان دارد .
علاوه بر موارد فوق بهتر است  ازاب تمیز و گوارا استفاده شودوظرف اب همیشه تمیز باشد.

کارگر:  از مسائل مهم دیگر استفاده دائمی از یک کار خوب و دلسوز می باشد که بارعایت کامل مسائل بهداشتی هر کاری را در زمان مناسب خود انجام دهد.

قیمت هر کیلو شتر مرغ زنده پرواریقیمت شترمرغ زنده پرواری

خرید وفروش شترمرغ بر اساس قیمت هرکیلو شترمرغ زنده  انجام می شود بنابراین بالا بودن وزن پرنده در زمان کشتار بسیار مهم می باشد.
در ایران با توجه به استفاده از فرمول های غذایی مفوی سن کشتار بین ۶ تا ۸ ماه رسیده است که معمولا وزنی بالغ بر ۸۰ کیلوگرم دارد.
ولی در کشورهاب افریقایی و امریکا چون استفاده از پر وپوست شترمرغ هم از اهداف پرورش شترمرغ می باشد سن کشتار را تا ۱۲ الی ۱۴ ماهگی ادامه      می دهند تا بیشترین استفاده را از این دو محصول بدست آورند
امروز آفریقا بیش از ۷۰در صد پرورش شتر مرغ جهان را به خود اختصاص داده است و بقیه کشورها بخاطرسوددهی و کاربرد هر یک از محصولات شتر مرغ به پرورش آن روی آورده اند.
لازم به ذکر است که گوشت شتر مرغ مقدار کلسترول پایینی در مقایسه با دیگر پرندگان پرورشی وماهی دارد.بنابراین از استقبال خوبی برخوردار شده است ،به   همین خاطربازارگوشت شتر مرغ در حال گسترش است و احتمال میرود جانشن مصرف سایر گوشتهای قرمز در جهان شود.

قیمت شترمرغ پرواری در مرداد۹۸

قیمت شترمرغ زنده پرواری

متاسفانه قیمت شترمرغ در سال ۹۸ افزایش چشمگیری نسبت به سالهای قبل داشته داست تا قبل از سال ۹۷ افزایش قیمت  مختصر و مشخص بود ولی قیمت شترمرغ از اواسط سال ۹۷ شروع به رشد و افزایش بی رویه ایداشته است به طوریکه قیمت شترمرغ زنده پرواری در مرداد ۹۸ به بالاترین میزان رسید واین افزایش قیمت درحالی رخ داده است که قیمت اصلی ترین نهاده دامی مورد اسنفاده در غذای شترمرغ کاهش محسوسی داشته است.

بهترین شترمرغ  پرواری کشتاری

یک شترمرغ زنده پرواری خوب چه خصوصیاتی دارد؟
شرایطی که یک شترمرغ زنده پرواری خوب درزمان کشتارباید داشته باشد عبارتند از:

  1. جثه مناسب
  2. وزن ایده آل  معمولا بالی ۸۵ کیلوگرم
  3. سن مناسب معمئلا زیر ۱۲ ماه
  4. سلامت جسمی

مراکز خرید شترمرغ زنده پرواری

قیمت شترمرغ زنده پرواری

به دلیل استقبال زیاد افراد از پرورش شترمرغ ،مزارع پرورشی زیادی جهت پرورش شترمرغ راه اندازی شده است .در سالهای اخیر به دلیل خصوصیات بی نظیر گوشت شترمرغ از جمله کم بودن میزان کلسترول و چربی در آن افراد علی الخصوص افرادی که دچار افزایش وزن هستند و یا از بیماریهای قلبی عروقی رنج میبرند استقبال زیادی از خرید گوشت شترمرغ انجام داده اند .
کشتارگاههای سنتی و صنعتی زیادی جهت خرید شترمرغ زنده پرواری اقدام نموده اند این مراکز همیشه بدنبال مزارعی هستند که شترمرغ زنده پرواری مطلوبتری ارائه می کنند .

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش شترمرغ پرواری

نمایندگی فروش شترمرغ پرواری

در این نمایندگی فروش شترمرغ پرواری ، بهترین و با کیفیت ترین شترمرغ های پرواری …

کانال تلگرام