فروش شترمرغ
خانه / پوست شترمرغ / مرکز خرید عمده پوست و چرم شترمرغ

مرکز خرید عمده پوست و چرم شترمرغ

پوست و چرم شترمرغ را از کدام مراکز می توان به صورت عمده خریداری کرد؟ مرکز خرید عمده چرم شترمرغ در ایران، با چه قیمت هایی در کشور و برای صادرات چرم را عرضه می کند؟
از گذشته های دور چرم ایران از جمله بهترین چرم های دنیا بوده است. به طوری که کفش چرم ایران یکی از باکیفیت ترین و همچنین معروف ترین کفش های موجود در دنیاست.چرم شترمرغ از گونه های دیگر چرم است، که می توان گفت، بهترین نوع چرم و گران قیمت ترین چرم ها در ایران و جهان است.زیبایی فوق العاده آن، از مشخصه های بی نظیر بودن این چرم است.

پوست و چرم شترمرغ

پوست شترمرغ

پوست و چرم شترمرغ معمولا دارای طرحی متفاوت نسبت به سایر چرم ها است.اگر به پوست و چرم شترمرغ ها دقت کنید، حالت سوراخ مانندی دارند که این طرح، باعث زیبایی دوچندان آن شده است.چرم شترمرغ علاوه بر لطافت و زیبایی که دارد، دارای مقاومت بالایی نیز است.که این امر بسیاری از دلایل محبوبیت این نوع چرم در جهان شده است.

کاربرد های چرم شترمرغ

حتما این سوال برای شما هم پیش آمده است که چرم شترمرغ، چه کاربرد هایی دارد.در این بخش شما را با تعدادی از کاربرد های این نوع چرم آشنا خواهیم کرد.
چرم شترمرغ در تولید لوازم زیر بسیار کاربرد دارد.

  • کیف چرمی شترمرغ
  • کفش چرمی شترمرغ
  • کت چرمی شترمرغ
  • پوتین چرمی شترمرغ
  • پالتو چرمی شترمرغ
  • کمربند چرمی شترمرغ
  • روکش صندلی چرمی
  • روکش خودرو های گران قیمت چرمی
  • و….

کشور های اروپایی از مصرف کنندگان اصلی چرم شترمرغ در تزئینات اتومبیل هستند.

پوست و چرم شترمرغ

صادرات پوست و چرم شترمرغ

ایران جزو صادر کنندگان اصلی چرم و به ویژه چرم شترمرغ است.ایران چندین سال است که صاردات محصولات شترمرغ به ویژه چرم شترمرغ را به کشور های منطقه انجام می دهد.در سال ۲۰۱۹ نیز شروع صادرات انواع فرآورده های شترمرغ به اروپا آغاز شده است.چرم شترمرغ به دلیل اینکه از مرغوب ترین چرم های جهان است، از آن برای تولید لوکس ترین محصولات استفاده می کنند.همین امر در صادرات پوست و چرم ایران بسیار عامل مهمی است.

قیمت چرم شترمرغ در ایران

در بین چرم ها، هر نوع چرمی با توجه به کیفیتی که دارد، قیمت گذاری می شود.چرم شترمرغ از جمله چرم های درجه یک و باکیفیت و در بالاتری رتبه از کیفیت، در مقایسه با سایر چرم ها قرار دارد.این ویژگی ها، آن را به گران قیمت ترین چرم ها در جهان تبدیل کرده است.برای اطلاع دقیق از قیمت انواع چرم های شترمرغ ایران، می توانید به سایت های اعلام قیمت و فروشنده مراجعه کنید.

پوست و چرم شترمرغ

سایت فروش چرم و پوست شترمرغ

امروزه در ایران سایت های بسیاری فروش چرم و پوست ایرانی را انجام می دهند. و برخی دیگر بر روی صاردات این موضوع فعالیت دارند و صادرات آن را انجام می دهند.شما برای دسترسی به این سایت ها، به راحتی می توانید به اینترنت مراجعه کرده و جستجویی ساده انجام دهید.در این صورت سایت های فروشنده را به راحتی پیدا خواهید کرد.

قیمت جهانی چرم شترمرغ

در سال های قبل با توجه به اینکه قیمت ها زیاد نوسان نداشت، قیمت ها ثابت بودند. اما در سال جاری با توجه به اینکه نوسانات ارزی، افزایش یافته است.قیمت جهانی چرم شترمرغ نیز در حال تغییر و نوسان است.شما برای دریافت دقیق قیمت جهانی چرم شترمرغ، می توانید به صورت روزانه از طریق این سایت، اقدام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ خام تولید ایران

صادرات پوست شترمرغ خام که در ایران تولید می شود برای بازارهای جهانی ارزش فوق …

کانال تلگرام